Kantinerooster

Kantinerooster en Ophalen oud papier 2019-2020

Dit jaar hebben we de kantinediensten en andere clubtaken anders georganiseerd. Hier lees je hoe we dat bij DZS doen. Onderstaand het rooster voor kantine en Ophalen Oud papier 2019-2020. Bijna alle plekken zijn ingevuld. Dit is de tweede helft van het seizoen 2019-2020. Schrijf je in voor woensdag 4 januari, anders word je zelf ingedeeld. Inschrijven kan via Romy Kok 06-28042082 en romy_kok@vvdzs.nl.


Kantinedienst 

 
4 januari 1e 2e
10.30-13.00 Robin Veerman
Dames 1
Demi Wustenhof
Dames 1
13.00-17.00 Esther Elings Romy Kok
Dames 1
17.00-sluit Selectie Selectie

11 januari 1e 2e
10.30-14.00
14.00-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie



18 januari 1e 2e
8.00-13.00 Jeffrey Knook
JO17
Sjors van Wanrooij
JO17
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

25 januari 1e 2e
8.00-13.00 Kelly Breebaart
Dames 1
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

1 februari.                           1e 2e
8.00-13.00 Mathijs Wals 
JO11
12.30-17.00 Emmy van der Lught
Dames Veteranen
Sonja Otsen
Dames Veteranen
17.00-sluit Selectie Selectie

8 februari 1e 2e
8.00-13.00 Jort Willig
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

15 februari 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

22 februari 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

29 februari 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00 Roel Woudstra
4e
17.00-sluit Selectie Selectie

7 maart 1e 2e
8.00-13.00 Dennis Hijstee
DZS 4
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

14 maart 1e 2e
8.00-13.00 Kelly Breebaart 
Dames 1
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

21 maart 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-19.00
Selectie
Selectie
19.00-21.30 Lizet Verkroost
21.30-sluit

28 maart 1e 2e
8.00-13.00 Dennis Hijstee 
DZS 4
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

4 april 1e 2e
8.00-13.00 Chayenne Luijks
Dames 1
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

11 april 1e 2e
8.00-13.00 Aron Beets 
JO14
Rens Levering
JO14
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

18 april 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

25 april 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

2 mei 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

9 mei 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

16 mei 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

23 mei 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

30 mei 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

6 juni 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

13 juni 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

20 juni 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

27 juni 1e 2e
8.00-13.00
12.30-17.00
17.00-sluit Selectie Selectie

Oud Papier

28 september 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

 

23 november 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

Belle Breukers
JO10

25 januari 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

 

 

28 maart 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

Maartje Salomons
Dames Veteranen

 

23 mei 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

Koen Konijn
JO10-1

 

25 juli 13.30-16.00

Jan Vijzelaar

Francois 
DZS 4

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!